Eurobest, s.r.o.
loading
Vaše objednávka
Rozdělit účet:
Košík je bohužel ještě prázdný
El Emir
Úvod » Praha » El Emir

El Emir

Restaurace je nyní zavřená. Restaurace otevírá v 11:30
Objednávka může být doručena do 60 minut po otevření.

EL EMIR

Počátky restaurace El Emir sahají až do roku 1993. V tomto roce se přestěhoval Rameh El Ayache do Prahy s úmyslem pokračovat v rodinné tradici. Stejně tak, jako jeho sourozenci v Londýně a Melbourne, chtěl představit českému publiku libanonskou kuchyni. Po nasbírání dostatečných zkušeností v podnicích Fakhreldine a Sultan se mu podařilo dosáhnout svého cíle. Jeho vlastní restaurace Byblos otevřela dveře návštěvníkům v roce 2001.

Dalším významným okamžikem bylo seznámení Rameho El Ayache s Petrem Gremlicou. Jejich spojením v roce 2007 vznikla společnost s velikým potenciálem, díky kterému mohli záhy otevřít libanonskou restauraci El Emir v OC Palladium.

Již od začátku provozu bylo nezpochybnitelné, že se restaurace dočkala velké obliby. Nedokázala ovšem uspokojit všechny své klienty, protože pro soukromé příležitosti či večeře není areál obchodního centra příliš ideální. Z těchto důvodu započali majitelé intenzivní hledání klidnějšího prostředí, které skončilo až pronajmutím vhodných prostor v Paláci Koruna na Václavském náměstí. Po důkladné rekonstrukci je restaurace El Emir od září 2011 otevřena pro všechny milovníky exotických chutí libanonské kuchyně a vhodně doplňuje stávající nabídku v OC Palladiu. Obě restaurace vedou zkušení libanonští kuchaři a při přípravě originálních pokrmů je pro ně samozřejmostí využívat pouze autentické ingredience a maso halal.

 El Emir

 
 
Expresní rozvoz jídla Praha | Expresní rozvoz jídla Praha 6