Eurobest, s.r.o.
loading
Vaše objednávka
Rozdělit účet:
Košík je bohužel ještě prázdný
Las Adelitas
Úvod » Praha » Las Adelitas

Las Adelitas

Restaurace je nyní zavřená. Restaurace otevírá v 11:00
Objednávka může být doručena do 60 minut po otevření.

Restaurace na Vinohradech v Praze 2 je opravdovým srdcem Las Adelitas. Z původně donáškové služby se v roce 2009 právě zde zrodila první autentická mexická restaurace v Praze i v celé České republice. Po stovkách tacos a burritos, které připravila zakládající dvojice doma a dovážela je svým zákazníků osobně, si mohli fanoušci mexické kuchyně konečně sednout ke stolu, povídat si s rodilými Mexičany a užít si unikátní atmosféru i tradiční mexické nápoje. 

Ze všech tří podniků má ten první nejkomornější atmosféru, je plně nekuřácký a právě sem pravidelně chodí skalní příznivci mexické kuchyně. V létě si také můžete vychutnat mexické margarity na malé venkovní terase. Disponuje kapacitou 50 míst k sezení a je možné si celou restauraci rezervovat pro uzavřené soukromé a firemní večírky.

Mexiko si v Americké užijete nejen přímo v restauraci, ale i na ulici během každoročního zářijového gastro-kulturního svátku Zažít vinohrady jinak. Jeden den v září se celá ulice uzavře dopravnímu provozu, nazdobí se v mexickém stylu a naplní ji stánky s (nejen) tradičními mexickými pokrmy. 

 
 
Expresní rozvoz jídla Praha