Eurobest, s.r.o.
loading
Vaše objednávka
Rozdělit účet:
Košík je bohužel ještě prázdný
Kogo Havelská
Úvod » Praha » Kogo Havelská

Kogo Havelská

Restaurace je nyní zavřená. Restaurace otevírá v 11:00
Objednávka může být doručena do 60 minut po otevření.

KOGO HAVELSKÁ

Již 20 let se snažíme uspokojit gastronomická přání a touhy i těch nejnáročnějších klientů. 

Kogo Havelská je pověstná svou prvotřídní italskou kuchyní a přátelskou domácí atmosférou. Naše kuchyně je založena především na použití čerstvých surovin a sezónních ingrediencích. Obsáhlé menu nabízí domácí těstoviny, čerstvé mořské ryby a mořské plody, kvalitní maso, domácí chléb i dezerty z vlastní cukrárny. 

Naším motorem je zaujetí dobrým jídlem. Dobré jídlo je radost. La gioia di mangiare.

Restaurace byla založena roku 1995. K našim 20. narozeninám jsem se rozhodli nadělit našim zákazníkům nový design i zcela nový, méně formální koncept. Kogo restaurant (v levé menší části) se zaměřuje na classic italian dining se specializací na mořské ryby. Druhá část, nově Bistro & Bar, se orientuje více na maso a seafood. Součástí restaurace je nová otevřená kuchyně, které dominuje unikátní španělský Josper charcoal grill. Menu nabízí mimo jiné speciality mediteránské kuchyně, vynikající steaky, domácí klobásky a burgery. 

Bistro & Bar ale není jen o jídle. Nově si zde můžete objednat koktejl či pouze sklenici vína při posezení s přáteli a dát si třeba jen malý tapas, prostě něco na chuť. 

Věříme, že Vás náš nový koncept bude bavit!

Kogo

 
 
Expresní rozvoz jídla Praha | Expresní rozvoz jídla Liberec | Expresní rozvoz jídla Plzeň | Expresní rozvoz jídla České Budějovice | Expresní rozvoz jídla Praha 6